Drogie organizacje, to ostatnia chwila, żeby się zapisać!

sie 25, 2022

Dnia 3 września 2022 roku na Kopcu Wyzwolenia odbędzie się wydarzenie „Sport wzbogaca — nałóg zatraca”, przy okazji którego organizowany jest Dzień Organizacji Pozarządowych. Wszystkie stowarzyszenia, fundacje i kluby, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, ale nie udało nam się z nimi skontaktować, bardzo prosimy o pilne podjęcie decyzji. To już ostatnia chwila, aby zapisać się na to wydarzenie i zaprezentować swoje działania mieszkańcom miasta.
3 września na Kopcu wyzwolenia organizacje mają okazję przygotować swoje stanowisko, na którym będą mogły zareklamować swoją działalność. Dodatkowo każda chętna organizacja może przygotować prezentację/występ korzystając z przestrzeni wokół Kopca Wyzwolenia, sceny i nagłośnienia. Jest to doskonała okazja do pozyskania nowych członków, wolontariuszy czy darczyńców.

Wszystkie niezdecydowane osoby, prosimy o bezzwłoczny kontakt z Centrum Usług Społecznych w Piekarach Śląskich, przy ul. Żwirki 23. Tel.: (32) 393-93-93, adres e-mail: cus@piekary.pl
Ostateczny termin na decyzję upływa w piątek 26 sierpnia 2022 r. o godzinie 16:00.