Kolejny Festyn Rodzinny za nami

wrz 18, 2023

W miniony piątek na terenie Centrum Usług Społecznych w Brzezinach Śląskich odbył się kolejny Festyn Rodzinny zorganizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich.

Na pikniku obecna była Prezydent Piekar Śląskich – Pani Sława Umińska-Duraj, która przywitała Uczestników, życząc im dobrej zabawy, Zastępca Prezydenta – Pan Paweł Słota, Przewodniczący Rady Miasta – Pan Tomasz Wesołowski oraz Radni – Pan Tadeusz Wieczorek i Pan Łukasz Ściebiorowski.

Dla uczestników festynu przygotowano liczne gry i zabawy integracyjne. Najmłodsi uczestniczyli w pokazie robienia zwierzątek z balonów oraz skorzystali z malowania twarzy.

W pikniku udział wzięli funkcjonariusze Policji oraz strażacy z OSP w Brzezinach Śląskich. Dzieci mogły z bliska obejrzeć policyjny radiowóz oraz wóz strażacki.

Na zakończenie Festynu wystąpił Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł Biały”.

Fantastyczna pogoda i doskonałe humory towarzyszyły licznie przybyłym na Festyn Rodzinny gościom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Festynu, w szczególności: Panu Tadeuszowi Wieczorkowi, Panu Klaudiuszowi Daneckiemu z „Bar Orzeł”, Piekarni MAX, Firmie Stokson, UKS „Orzeł Biały”, HDK Julian, Paradox Stowarzyszeniu Twórców Gier, OSP w Brzezinach Śląskich, Policji w Piekarach Śląskich i Klubowi Seniora „Nadzieja” za przygotowanie przepysznego żurku.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.