Światowy Dzień Krwiodawstwa

czerwiec 15, 2021

W poniedziałkowe popołudnie w sali konferencyjnej Centrum Usług Społecznych odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Krwiodawstwa. Spotkanie zostało zorganizowane przez członków Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi KWK „Julian” z prezesem: Panem Rafałem Lasykiem na czele. Podczas spotkania wręczono odznaczenia: Odznaka Honorowego Dawcy Krwi Zasłużonego dla Narodu, Odznaka Honorowego Dawcy Krwi I Stopnia, Odznaka Zasłużony dla Klubu HDK KWK Julian.

Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj wręczała odznaczenia Honorowy Dawca Krwi Zasłużony dla Zdrowia Narodu i została doceniona za swoje zasługi dla piekarskiego stowarzyszenia, w dowód czego otrzymała odznakę Zasłużony dla Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi KWK „Julian” w Piekarach Śląskich. Na ręce prezesa Pani Prezydent złożyła okolicznościowe życzenia i upominek z okazji Święta Krwiodawstwa.
Nie zabrakło też słów uznania za trud dzielenia się sobą z innymi i gotowość do podejmowania działań na rzecz drugiego człowieka.