Szkolenie ONLINE: NIEZBĘDNIK NGO- NOWA DATA.

Paź 08, 2020

Szanowni Państwo, zapowiadane przez nas szkolenie pt. „Niezbędnik NGO” zostało przeniesione do sfery online ze względów bezpieczeństwa oraz ograniczeń wprowadzonych w związku z trwającą pandemią COVID-19. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej formie szkolenia, jest ona bezpieczna, komfortowa i z pewnością przydatna, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z działalnością społeczną.

Nowy termin:
10 listopada 2020 godz.: 13:30.

„Niezbędnik NGO” to szkolenie, które pozwoli zminimalizować ryzyka i koszty błędów, z których często nawet nie zdają sobie sprawy zarządzający fundacją czy stowarzyszeniem.
Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej z siedzibą w Katowicach, z którym Centrum Usług Społecznych w Piekarach Śląskich miało już przyjemność współpracować m.in. w ramach spotkań sieciująco-integracyjnych czy przy organizacji szkolenia „Obowiązki NGO wobec Urzędu Skarbowego”.

Webinar „Niezbędnik NGO” poprowadzi Pani Ilona Pietrzak-Fundraisier. Trener i doradca. Przedsiębiorca społeczny. Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych. Doradca biznesowy podmiotów ekonomii społecznej. Absolwentka Programu „Menedżerowie NGO” i „Strażnicy – Akademia Fundraisingu”.

Warunkiem udziału w warsztacie jest: przesłanie zgłoszenia za pomocą elektronicznego formularza dostępnego TUTAJ.

Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy w rejestracji, proszę dzwonić pod nr. tel.: (32) 393-93-93, chętnie pomożemy krok po kroku.

Wygenerowany link do spotkania zostanie przesłany po weryfikacji danych podanych w zgłoszeniu.
W związku z tym, że webinar realizowany jest bezpłatnie, każdy z uczestników po zakończonym szkoleniu zobowiązany jest do wypełnienia formularzy potwierdzających jego uczestnictwo.
Webinar realizowany jest w ramach projektu OWES SWR, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.